Як взяти гроші

Виберіть суму і термін кредиту
Для цього за допомогою нашого онлайн калькулятора виберіть необхідну вам суму і термін кредиту. Якщо ви вже користувалися нашими послугами, тоді просто подайте заявку через особистий кабінет – це забирає мінімум часу. При кожному повторному зверненні максимально доступна сума кредиту зростатиме разом з вашим кредитним рейтингом

Заповніть ваші анкетні дані
Далі заповніть просту анкету-заявку, це забере у вас близько 10 хвилин. Після цього Наша система обробить ваші анкетні дані і надішле рішення за заявкою до особистого кабінету.

Перевірка вашої банківської картки
Нам необхідно переконатися, що саме ви володієте банківською картою, тому на зазначеній картці буде заблокована випадкова сума до 1 грн, після чого вам необхідно буде вказати точну суму з копійками (наприклад: 0,36) в полі перевірки. Дізнатися про заблоковану суму можна за допомогою інтернет-банкінгу, СМС з вашого банку (якщо у вас підключена ця послуга) або зателефонувавши за номером гарячої лінії вашого банку. Ми ніколи не знімаємо ці гроші з вашого рахунку, вони будуть розблоковані в автоматичному режимі.

Отримайте гроші на картку
Після підписання кредитного договору в особистому кабінеті гроші автоматично будуть переведені на вашу картку.